Ben Kimim?

Ben Eren Coşkun. İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde Bilgisayar Programcılığı öğrencisiyim. 24 Ocak 2002 tarihinde İzmir'de dünyaya geldim ve halen İzmir'de yaşıyorum. Oyun oynamayı, video hazırlamayı, dizi izlemeyi, teknoloji konulu videolar izlemeyi ve kodlamaya yapmayı seven bir gencim. Kodlama açıkçası benim hayatıma şans eseri girdi.

2016'da düzenlenen TEOG sınavından sonra oyundan zaman bulamayıp, tercihlerimi Annem'e ve rehber öğretmenime yaptırmış bir insanım. O zamanlar fazlasıyla CS:GO oynuyordum. Bu açıkçası ilgisiz dönemimde tercihlerin yapıldığını ve gideceğim okulun sonuçlandığını öğrendim. Gazeteci Çetin Altan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne gideceğimi de çok yakın vakitte öğrendim. Bilgisayar derslerini duydukça derslere ilgim fazlasıyla artmaya başladı.

İlk olarak bilgisayar derslerine bu kadar heyecanlı olacağım aklıma gelmezdi. Ancak öğretmenlerin de ilgi ve alakası sayesinde 10. sınıfta ilk kez her şey benim için tam olarak şöyle başladı; Console.Writeline("Hello World");

Bu küçük kod satırı, beni buralara sürükleyen ilk kod satırıdır. Halen unutmadığımız programın, evimiz olan dünyaya "Merhaba!" dediği koddur. İlk olarak C# dili, daha sonra ise sırasıyla HTML, CSS, SQL ve mobil kodlama dillerini öğrenerek liseden Veritabanı Programcısı olarak mezun oldum. Yazılım hayatıma da bir şekilde devam etmek için hem bir yandan kendi kendimi geliştiriyorum, hem de yavaş yavaş üniversitede öğrendiklerimi hayatıma katmaya başladım.

Oyun kısmına gelecek olursak; Bahsettiğim gibi oyun oynamayı fazlasıyla seven ve zaman buldukça yayın yapan biriyim. Yukarıda gördüğünüz "XeanW" benim Twitch'te kullandığım takma isim. Ya ERENBEAST adını ya da "XeanW" adını kullanıyorum. Ayrıca yukarıda gördüğünüz tasarımı da Kağan ARCAEL yaptı. Güzel, eğlenceli yayınlarıma sizler de katılmak isterseniz yukarıda duran görsele tıklayabilirisiniz.